Pražská pobočka a tedy nákup a osobní odběr na prodejně ve Vojtěšské je od soboty 28. 3. 2026 z důvodu nenadálé rekonstrukce prostoru dočasně na několik týdnů přerušen. E-shop funguje dále bez přerušení, omlouváme se za případné lehce opožděné objednávky. O možnosti vyzvednutí objednávek a obnovení provozu na jiné adrese budeme informovat co nejdříve.
Nemůžete vyplnit toto pole

Co přinesly vlny a odvál vítr – Rudolf Krautschneider

358 Kč

Mořeplavec Rudolf Krautschneider vypráví o stavbě a části plavby plachetnice Victoria, repliky slavné historické lodě Fernaa de Magalhaese, která jako první v 16. století obeplula zeměkouli. Popisuje také výpravy do polárních moří. Nechybí ani příběhy výjimečných lidí, ať už jsou spjati s mořem, či nikoli. 
V knize najdete malý kousek dřeva, který jako součást Victorie obeplul svět. 

„Možná, že jsem se svými plachetnicemi celé ty dlouhé roky neplul, ale létal. Vždyť voda je jenom příliš mokrý vzduch.“ 

Vydání v poloplátěné vazbě je doplněno fotografiemi, mapkami, citáty a kresbami. Volně navazuje na úspěšné tituly Lidé a oceán a Plachetnicí kolem světa pro pírko tučňáka.

Kategorie: Beletrie
EAN: 9788087506950
Autor: Rudolf Krautschneider
Nakladatel: Nakladatelství 65. pole
Rok vydání: 2017
ISBN: 978-80-87506-95-0
Jazyk: česky
Počet stran: 320
Typ vazby: vázaná
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: