Pražská pobočka a tedy nákup a osobní odběr na prodejně ve Vojtěšské je od soboty 28. 3. 2026 z důvodu nenadálé rekonstrukce prostoru dočasně na několik týdnů přerušen. E-shop funguje dále bez přerušení, omlouváme se za případné lehce opožděné objednávky. O možnosti vyzvednutí objednávek a obnovení provozu na jiné adrese budeme informovat co nejdříve.
Nemůžete vyplnit toto pole

Svést Labe do Berounky. K neuskutečněným projektům československého umění 60.–80. let

Vyprodáno u nakladatele
176 svest labe do berounky k neuskutecnenym projektum ceskoslovenskeho umeni 60 80 let
275 Kč

Společný studentský projekt představuje několik výjimečných projektů 60.–80. let 20. století, které ve své době nemohly být realizovány.

I když se nikdy oficiálně neodehrály a nebyly institucionálně zarámovány, svou neohraničenou virtuální existencí a významem, který stále generují, jsou velice přítomné. Snahou publikace je zachytit specifickou situaci, ve které fungovalo československé umění 60.–80. let.

Autoři textů Jana Mattasová, Pavla Pauknerová, Eva Sílová, Lenka Střeláková, Jan Wollner, Petra Zacpalová a Darina Zavadilová

Editoři: Karel Císař a Jan Wollner

Kategorie: Architektura
Rok vydání: 2011
ISBN: 978-80-86863-41-2
Jazyk: česky
Počet stran: 104
Typ vazby: brožovaná
Formát: 20,5 x 26 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: