VÝDEJNÍ OKÉNKO – pondělí–pátek 13–18 h. Kontaktovat nás můžete na telefonu 773 679 612.

Strkhal a Necho: Cesta za Strkhalem - Péter Borbáth

298 Kč 270,91 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
20.4.2021
Skladem (3 ks)

Viděli jste už blanokřídlou bouchu? Drželi jste v dlani slunčítko? Pokud ne, radíme vám zavítat prostřednictvím této knížky do Říše blýskavého kovu.

Hlavními hrdiny jsou dva sousedé. Necho je většinou tichý a nejistý, zatímco Strkhal rád a často mluví a vždycky přesně ví, co chce. Oba přátelé se nečekaně ocitnou ve zvláštním světě a setkají se s jeho ještě zvláštnějšími obyvateli.

Fantastické prostředí, v němž se Strkhal a Necho pohybují, otvírá před čtenářem bránu do říše na jedné straně zvláštní, nehostinné a cizí, ale na druhé straně přesto přitažlivé a fascinující.

Říše blýskavého kovu vzbuzuje ve Strkhalovi i Nechovi zvědavost a zájem. Necho rád „jen tak” kouká a bloumá, zatímco Strkhal si všechno předem podrobně naplánuje. Na Strkhalův popud začnou oba přátelé lovit světla, ale Necho je brzy okouzlen spíše zvuky, a tak si začne dělat sbírku hluků. Strkhala dovede jeho lovecká vášeň až k nezdařenému pokusu o chycení slunce. Jednoho dne Strkhal záhadně zmizí. Necho má o něj strach a vydá se po jeho stopách, aby kamaráda našel.

Dávid Remsey získal za tuto knihu v Maďarsku titul "Ilustrátor dětské knihy roku 2015".

Kód Kód: 35528
Kategorie: Dětské knihy
Nakladatel: Malvern
Rok vydání: 2020
Autor: Péter Borbáth
ISBN: 978-80-7530-270-0
Jazyk: česky
Počet stran: 69
Typ vazby: pevná vazba
Formát: 17 × 21,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: