Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče

Můžeme doručit do:
18.7.2024
359 Kč
Skladem (2 ks)

Máte doma dítě, které se dloubá v nose, je zapomnětlivé, líné, lakomé nebo hubaté? Hledáte dobrou polepšovnu, která vaše dítě zachrání před celoživotní neposlušností? Už nehledejte. Z této knihy se vaše dítě konečně dozví, co ho čeká, když bude neposlušné.

Legendární slovenský a dávno už i český bestseller, který má tisíce nadšených fanoušků, ale také stejné množství odpůrců. Pohádky o dětech, které jsou postižené různými druhy neposlušnosti, plné černého humoru a neobyčejných strašidel, vyvolávají ve spojení s Danglárovými ilustracemi hurónský smích u dětí, ale i u rodičů. Kniha se stala oblíbenou dětskou četbou a suverénně vede jako nejčtenější knížka na školních recitačních a interpretačních soutěžích. Dočkala se mnoha divadelních zpracování na Slovensku i v České republice a vyšla také jako audiokniha v podání Ani Geislerové.

Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče jsou zde, připravené pro novou generaci malých neposluchů a jejich zoufalých rodičů, a představují zaručenou výchovnou pomůcku poslední instance s úspěšností 97,3 %.

Čtrnáct pohádek
+ pomocný slovník
+ test neposlušnosti
+ přesvědčovací argumentář

Kategorie: Dětské knihy
Autor: Dušan Taragel, Jozef Gertli Danglár
Nakladatel: Host
Rok vydání: 2021
ISBN: 978-80-275-0742-9
Jazyk: česky
Počet stran: 184
Typ vazby: vázaná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: