My a jóga aneb klidná cesta k mateřství

380 Kč 345,45 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Kniha je o tom, jak může jóga zpříjemnit po fyzické i psychické stránce těhotenství a připravit tělo a mysl na porod a období po něm. Je manuálem, podle kterého zvládne každá žena znalá základů jógy cvičit sama a cvičení přizpůsobovat své momentální kondici a potřebám.

Kniha vychází především z vlastní praxe autorky během těhotenství, z jejích zkušeností při porodu, z absolvovaných lekcí a kurzů jógy pro těhotné, dostupné literatury a odborných časopisů.

Kniha má formát praktického sešitu velikosti A4. Je v praktickém průhledném plastovém obalu, který zabrání opotřebení. Obsahuje úvod a 8 kapitol – rozkládacích listů, zaměřených na různé skupiny pozic. Každá kapitola obsahuje fotografie pozic, jejich popis, popis účinků a doplňkové pozice. Lze se věnovat postupně kapitolám všem, nebo pouze vybraným, zaměřeným na určité části těla. Celkem je v knize použito 50 fotografií, které byly pořízeny v šestém až osmém měsíci těhotenství autorky.

Knížka získala cenu Ministerstva kultury – 1. místo v kategorii Učebnice a didaktické pomůcky v tištěné podobě v soutěži o Nejkrásnější českou knihu roku 2013, kterou pořádá Ministerstvo kultury a Památník národního písemnictví.

Kód Kód: 1827
Kategorie: Dětské knihy
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: