Tomáš Palucha – Špinavá hra

130 Kč
Momentálně nedostupné

Soundtrack k osudovému přátelství maskovaného za hradbou fousů a falešných urážek v textových zprávách, i tak by se dala popsat hudba, kterou již dva roky tvoří duo Tomáš Palucha. V Praze usídlená dvojice, ovšem s kořeny na Moravě a v Hradci Králové, na sebe už dva roky konstantně upozorňuje svými hypnotickými koncerty a neotřelým zvukem, který k posluchačům promlouvá unikátním jazykem, jež své základy staví na pouštní americaně a bavorském krautrocku. Skrz lexikon Tomáše Paluchy však dochází k překladu, jenž posluchače často staví před nové výzvy: jejich opojný zvukový svět je totiž silně návykový.

Po loňském debutu, dlouhohrajícím split LP s duem Unkilled Worker Machine, v těchto dnes vychází limitová kazetová edice nahrávky Špinavá Hra. Pět skladeb o celkové stopáži 30 minut by mohlo být novým doprovodem k putování Don Lope De Aguirreho za bájným El Doradem.

Na nové nahrávce se duo Tomáš Palucha spojilo s brněnskou dvojkou Les Homosexuels, jež jejich kytarový zvuk doprovodilo o tuhou vrstvu syntezátorových ploch a natáčení proběhlo ve studiu Schwabach pod dohledem Míry Brojíře (Zkouška Sirén). O layout nahrávky se postaral Petr Hlaváček, součástí kazety je i risographová fotografie, komiks a download code. O vydání se postaralo Stoned to Death pod pořadovým číslem n°17.

Kategorie: CD & LP & MC
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: