LLEV Showcase / Vizuální deník design studia LLEV – Adam Štěch (ed.)

16160 3 llev showcase vizualni denik design studia llev adam stech ed
636,36 Kč –1 %
Můžeme doručit do:
29.5.2024
636,36 Kč –1 % 630 Kč
Skladem (5 ks)

Česko-anglické vydání knihy v podobě vizuálně pestrého deníku patnáctileté designérské historie Marcela a Evy Mochalových svými texty doprovází novinář, kurátor a teoretik designu Adam Štěch, zakladatelé Designbloku Jana Zielinski s Jiřím Mackem, či šéfredaktorka magazínu CZECHDESIGN Veronika Pařízková.

"České designérské studio LLEV, které v roce 2014 založili Marcel a Eva Mochalovi, patří k silné generaci tuzemských produktových a interiérových designérů. V jejich kreativním příběhu je otisknuta stopa vývoje domácího designu obecně, který se za posledních 15 let zásadním způsobem emancipoval." Jejich nedávno získaná Nominace na Cenu Designbloku 2019 v kategorii Nejlepší novinka designéra za kolekci nábytku Book a vázy Nueevo toto tvrzení Adama Štěcha dokládá.

"Čtenáře knihy čeká šest odborných reflexí osobností z řad teoretiků, kurátorů i publicistů, kteří vyzdvihují hodnoty, jež se celých patnáct let tvorbou studia LLEV prolínají – citlivost, intuici, lokálnost, řemeslnost, ornamentálnost, efektnost i efektivnost, ojedinělé snoubení estetiky s funkcí a emocí s etikou."

Kategorie: Architektura
Editor: Adam Štech
Nakladatel: Fakulta umění a designu Univerzity J. E. Purkyně
Rok vydání: 2019
ISBN: 978-80-7561-204-5
Jazyk: česky, anglicky
Typ vazby: vázaná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: