Kalendář 2014 Play

7 000 Kč
Momentálně nedostupné

Závěsný kalendář pro rok 2014, tvořený 12 volně loženými listy s pracemi současných mladých umělců, je určen všem milovníkům umění a sběratelům. Velkou předností kalendáře je způsob jeho adjustace a možnost následného zavěšení a zarámování jednotlivých listů jako hotových uměleckých děl, která z něj spolu s výběrem zajímavých autorů a kvalitním provedení kalendáře činí událost, kterou bychom neměli přehlédnout. Kalendář vychází v limitované edici pouhých 30 kusů, všechny grafické listy a autorské práce jsou signované a číslované.

Autoři jednotlivých listů Vendula Chalánková, Petr Demek, Mariana Judová, David Böhm, Daniel Vlček, Natalie Perkof, Daniela Mikulášková, Miroslav Jiřele, Jiří Franta, David Hřivňácký, Ondřej Kotrč a Jiří Staněk patří k současným mladým umělcům, kteří se etablovali na české umělecké scéně svojí kontinuální malířskou, sochařskou či grafickou prací.

Oslovení umělci vytvořili přímo pro zadání Calendar 2014 soubor deseti grafických listů a dvou autorských prací (Natalie Perkof a Daniela Mikulášková) na téma „play“, tedy hry. Zvolené téma tvoří spíše volnější rámec pro individuální řešení jednotlivých autorů, v jejichž přístupu se odráží způsob a povaha jejich práce. U sochaře Petra Demka jde v tomto případě o záznam akce s jeho sochou, Natalie Perkof pracuje podobně jako v sérii Snakeskins lepenými kapkami barev a Daniela Mikulášková ručně prošívá papír barevnou bavlnkou.

Kategorie: Autorské knihy
Nakladatel: G53
Rok vydání: 2013
Formát: krabice 40 × 55 cm, listy 39 × 54 cm, grafiky 29,7 × 42 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: