Fantom Morgalu

95 Kč
Momentálně nedostupné

V Brně, v moravské Praze, v jediném vtipu, ve kterém se dá žít, řádí zlověstný Fantom Morgalu! Pražský pseudobásníky prokletý básník S.d.Ch. je mu však na stopě. Podaří se mu v jeho nejnovější komedii (tzv. umělecké) strhnout oponu a ukázat nám ho nahého?

Premiéra nové komedie Fantom Morgalu z pera Radokem 2x oceněného autora S.d.Ch. uspořádaná formou scénické četby proběhla 15. 4. 2014 u příležitosti vydání prvního svazku nové edice nakladatelství RUBATO – TRENTADUE.

Zdálo by se, že hra Fantom Morgalu vznikla na základě zkušeností získaných při přípravě a v průběhu mé výstavy Orbis Varlén a nic v Moravské galerii v Brně a zdálo by se tak správně, jen s tím, a je to jasné už ze samotného textu, že nic takového se v Moravské galerii nemohlo stát, už proto, že je to příliš vtipné a plné espritu. Přesto mám neodbytný pocit, jakoby se právě tohle tajemně, pořád a všude dělo. Je to učiněná umělecká magie, a pokud bych chtěl být seriózní, přesný a spravedlivý, dodal bych, že je to poslední umění, které nám ještě zbývá, ale pravda je, že je to poslední umění, které ještě umíme.

S.d.Ch

Kategorie: Beletrie
Autor: S. d. Ch.
Nakladatel: Rubato
Rok vydání: 2014
ISBN: 978-80-87705-15-5
Počet stran: 32
Formát: A5
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: