kalendář ČERNÁ LUNA 2024

image0+(2)
350 Kč –57 %
350 Kč –57 % 150 Kč
Out of stock

Kolektiv Černá luna vydává již pátou edici benefičního kalendáře. Tímto kalendářem bychom se rádx vrátilx k některým původním pohanským svátkům a duchovním praktikám. Mezi těmito tradičními přírodními svátky najdeme pět společenských oslav, které mají být alternativou k množství státních a jiných svátků, se kterými se neztotožňujeme nebo v jejich slavení nenacházíme smysl vzhledem k naší víře nebo přesvědčení. 

Každý rok výtěžek z kalendáře věnujeme jinému kolektivu, v minulosti jsme podpořilx kolektiv No Borders, Ciocia Czesia a další. Tento rok jsme se rozhodlx dát výtěžek na nově vznikající sociální družstvo Racek pro jejich kampaň na opravu střechy, dále na projekt solidární bylinné apotéky a také bychom rádx podpořilx lidi v Gaze.

Ať už rok 2024 přinese cokoliv, naskytne se určitě příležitost pro vyjádření solidarity, vzájemné pomoci a spolupráce. To, jak naše budoucnost bude vypadat se projeví na síle naší vůle, schopnosti stát si za našimi hodnotami a statečnosti odolávat a bránit se.

Category: Miscellaneous
Publication date: 2023
Language: Czech
Pages: 32
Type: sešitová
Format: 29,7 x 21 cm
The item has been sold out…

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: