Zbraně – B. K. S. / Weapons / Pablo Augeblau, Eckel Eckelhaft, Škába Sklabinský

489 Kč 444,55 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Musíme vyčkati succés tohoto coupu, dříve než můžeme spekulovat na další progrés! Die Affaire zdá se býti recht remarquable. (Friedrichovo fatální rozhodnutí u Kolína dne 18. června 1757)

Grafická úprava: Eckel Eckelhaft

Světoznámá tajná organizace B. K. S. se od roku 1974 věnuje věčnému přitakávání životu i smrti. V roce 1991 byla rekonstrukcí její archivní služby zřízena Podkomise pro útlum publicity pečující o uchování co největšího objemu informací o B. K. S. v tajnosti, respektive o jejich celkové utajení s drobnými přesně a přísně vymezenými výjimkami. Publikace Zbraně – B. K. S. – Weapons vznikla právě díky ochotě této podkomise, která stanovila pro tento případ neobvykle vysokou kvótu povoleného úniku informací. Kniha je plná dosud neznámých vyobrazení a vysvětlujících popisek i textů. Mimo obrazové tabule, představující zástupce ze všech zákoutí zbrojnice, v sobě kniha skrývá i básnickou sbírku rafinovaně ukrytou v poznámkovém aparátu. Přes čtyřicet krátkých i rozsáhlejších básní komentuje jednotlivé zbraně. Na čtenáři je, aby se u každého čísla dohadoval, zda báseň dobře trefila artefakt, či snad zbraň dobře ilustruje verše. Součástí publikace je anglické resumé, popisky jsou dvojjazyčné.

Kód Kód: 98
Kategorie: Vizuální umění
Nakladatel: Arbor vitae
Rok vydání: 2012
Autor: Pablo Augeblau, Škába Sklabinský, Eckel Eckelhaft
ISBN: 978-80-87164-88-4
Jazyk: česky, anglicky
Počet stran: 136
Typ vazby: V8
Formát: 21,5 x 28,5 cm
Počet ilustrací a příloh: 142
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení