Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče – Dušan Taragel, Jozef Gertli Danglár

Novinka
Pohádky pro neposlušné děti titulka
399 Kč 362,73 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
6.12.2021
Skladem (2 ks)

Máte doma dítě, které se dloubá v nose, je zapomnětlivé, líné, lakomé nebo hubaté? Hledáte dobrou polepšovnu, která vaše dítě zachrání před celoživotní neposlušností? Už nehledejte. Z této knihy se vaše dítě konečně dozví, co ho čeká, když bude neposlušné.

Legendární slovenský a dávno už i český bestseller, který má tisíce nadšených fanoušků, ale také stejné množství odpůrců. Pohádky o dětech, které jsou postižené různými druhy neposlušnosti, plné černého humoru a neobyčejných strašidel, vyvolávají ve spojení s Danglárovými ilustracemi hurónský smích u dětí, ale i u rodičů. Kniha se stala oblíbenou dětskou četbou a suverénně vede jako nejčtenější knížka na školních recitačních a interpretačních soutěžích. Dočkala se mnoha divadelních zpracování na Slovensku i v České republice a vyšla také jako audiokniha v podání Ani Geislerové.

Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče jsou zde, připravené pro novou generaci malých neposluchů a jejich zoufalých rodičů, a představují zaručenou výchovnou pomůcku poslední instance s úspěšností 97,3 %.

Čtrnáct pohádek
+ pomocný slovník
+ test neposlušnosti
+ přesvědčovací argumentář

Kód Kód: 37544
Kategorie: Dětské knihy
Nakladatel: Host
Rok vydání: 2021
Jazyk: česky
Počet stran: 184
Typ vazby: vázaná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: